Rüyada zam

Emrah S.(31) - Zonguldak sordu : "rüyada zam yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zam, iyi yarınlara, kazanca gelecek bolluğa, kısa zamanda alınacak hayırlı haber almaya, faydalı işler yapacağına, huzur bulmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, salih evlada, şöhrete sahip olmaya, ettiği yeminine sadık olunacağına, sevince, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre işarettir. Ender olarak da kıymet düşmesine, sağlığın bozulacağına, korkuya gerçekleşmesine, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, maddi kayba yorulmaktadır. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle derler: Bu rüya zorlukları aşarak gözlediği toplu mala, cefa çekerek kavuştuğu mutluluğa, zahmet çekerek gözlediği haysiyete, meşakkatle kavuştuğu ganimete yorulur.

"Rüyada zam" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada zam
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada zam" yazısı izinsiz kopyalanamaz.