Rüyada zam yapılması

Umurhan R.(24) - Adıyaman sordu : "Açık ara hazırlanmış en kapsamlı rüya tabirleri sitesi burası. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde var ama rüyada zam yapılması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zam yapılması, arzuların hayata geçeceğine, mutluluğa, beceri sahibi bir kimseye, güvenli olmaya, zengin akrabaya, ettiği yeminini tutacağına, arzu edilen güce ermeye, tez zamanda alınacak iyi havadise, fakirlikten uzak durmaya, parasal yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, dostluklarında başarıya işaret eder. Olumsuz anlamda korkulanın gerçekleşmesine, zora düşmeye, kötü bir olayla yüzleşileceğine, fena huylu amir eliyle zarar görmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Bir takım ulemalar derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte gözlediği şerefe, zorlukların sonrasında kavuştuğu itibara, mağlubiyetten sonra gözlediği şana, uğraş vererek hayalini kurduğu refaha işaret eder.

"Rüyada zam yapılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada zam yapılması
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yaklaşık her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada zam yapılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.