Rüyada zam istemek

Rufat A.(43) - İzmir sordu : "Açık ara internetteki en derin rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. Aradığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada zam istemek açıklar mısınız? "

Rüyada zam istemek, zengin yabancıya, temiz servete, salih evlada, sözüne sadık kalacağına, huzurlu yaşayacağına, emniyette kalmaya, şöhrete sahip olmaya, arzuların gerçekleşeceğine, iyi bir başarıya, işte mertebeye geleceğine, huzura yorulmaktadır. Aynı zamanda huzuru yitirmeye, parasal sıkıntıya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, düşmanlığını gizleyen yöneticiye, sefalete yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya zorlukla kavuştuğu ganimete, zorlukların sonrasında istediği toplu mala, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu refaha, sıkıntıyla gözlediği başarıya işarettir.

"Rüyada zam istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada zam istemek
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada zam istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.