Rüyada zam almak

Abdullah K.(33) - Balıkesir sordu : "Geçen gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada zam almak yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada zam almak, zengin kimseye, sevince kavuşmaya, yeminin yerine getirileceğine, alın teriyle elde edilen paraya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, getirili girişimler gerçekleştireceğine, taleplerin hayata geçeceğine, kazançlı günlere, parasal yükü bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına, şöhrete kavuşulacağına, bol berekete işarettir. Ender olarak da sıkıntıdan kurtulamamaya, zalim bir düşmana, düşmanlıktan emin olmaya, düşmanlığını gizleyen kimseye, huzuru kaybetmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlukların ardından ümit ettiği beceriye, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği berekete, zahmet çekerek istediği haysiyete, zorlukla hak ettiği kazanca işaret eder.

"Rüyada zam almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada zam almak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada zam almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.