Rüyada zalime beddua etmek

Ersoy E.(40) - Trabzon sordu : "Fikrimce internetteki en güvenilir rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada zalime beddua etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada zalime beddua etmek, cömert akrabaya, büyük kuvvete, yeminine sadık durulacağına, planların yerine geleceğine, eşiyle gülmeye, tatlı dilli orta yaşlı kimseye, getirili işler yapacağına, vefakar evlada, şöhrete ulaşmaya, imrenilen bir mutluluğa, huzurlu olmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da parasal probleme, zora düşmeye, rahatı kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, sıhhatin bozulacağına yorulur. Farklı düşünen ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya zorlukların ardından özlediği büyük güce, sıkıntıları aşarak hak edilen toplu kazanca, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu rahata, başarısızlıktan sonra istediği refaha işarettir.

"Rüyada zalime beddua etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda en sık sorulanlar

rüyada zalime beddua etmek
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada zalime beddua etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.