Rüyada zalim

Naime Ş.(44) - Amasya sordu : "1 gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada zalim açıklayabilir misiniz? "

Rüyada zalim, helal ganimete, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, verdiği söze sadık olunacağına, toplum yaşamında mutluluğa, isteklerin hayata geçeceğine, rahatlamaya, gıpta ile bakılan güce, kazancın kazançlı olmasına, mülke gelecek berekete, üne ulaşmaya, kazançlı atılım gerçekleştireceğine yorulur. Başka görüşlere göre de korkuya gerçekleşmesine, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, kötü huylu kişi tarafından zarar görmeye, iş nedeniyle huzursuzluğa yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları derler ki: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu beceriye, hatalarının ardından kazandığı refaha, zorluklara göğüs gererek elde ettiği hayra, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu paraya yorulur.

"Rüyada zalim" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada zalim
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada zalim" yazısı izinsiz kopyalanamaz.