Rüyada zalim yönetici görmek

Tolga R.(33) - Kocaeli sordu : "Bence hazırlanmış en ayrıntılı rüya yorumları web sitesi burada. Üç dört gün önce rüya gördüm. rüyada zalim yönetici görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zalim yönetici görmek, bol berekete, mülke gelecek berekete, sevince ermeye, cömert yöneticiye, güler yüzlü orta yaşlı adama, faydalı uğraşlara gireceğine, fakirlikten kurtulmaya, verdiği sözüne bağlı olacağına, refah dolu yarınlara, dostlarıyla eğlenmeye, mutluluğa delalettir. Bir diğer yoruma göre de parasal zarara, kötü huylu akraba eliyle fenalık görmeye, ferahının kaçacağına, kaprisli bir yöneticiye, korkulanın gerçekleşmesine yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya hatalarının ardından hayalini kurduğu itibara, zorlukların sonrasında hak edilen güce, uzun süren çabaların sonunda hak edilen mevkiye, zahmetle istediği nimete delalettir.

"Rüyada zalim yönetici görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada zalim yönetici görmek
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada zalim yönetici görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.