Rüyada zalim öldürmek

Evşen Ö.(32) - İstanbul sordu : "rüyada zalim öldürmek açıklar mısınız? "

Rüyada zalim öldürmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, mutluluğa ermeye, sevince ermeye, parasal külfeti bulunan kimseden uzaklaşmaya, getirili işler içinde bulunacağına, ferahlamaya, gelire gelecek bolluğa, huzurlu kalacağına, tertemiz zenginliğe, güvende hissetmeye delalettir. Kimi zaman da düşmanlığını gizleyen insana, ferahının bozulacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıkıntılı yaşantıya, acımasız bir yabancıya delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek hak edilen ganimete, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği refaha, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği şerefe, zorluklara göğüs gererek umduğu güce yorulur.

"Rüyada zalim öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada zalim öldürmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada zalim öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.