Rüyada zakkum

Arif İ.(48) - Adana sordu : "Açık ara rakipleri arasında en detaylı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. 1 gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada zakkum açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada zakkum, bol kazanca, bol şansa, iyi bir birlikteliğe, hak edilen kuvvete ermeye, paranın kazançlı olacağına, problemlerden arınmış yaşayacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, güvenli olmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, feraha kavuşmaya delalettir. Nadiren de kederden sıyrılamamaya, yalancı kişiye, düşmanlık görmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ticaret alanında problemlere yorulur. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya cefa çekerek ulaştığı kazanca, çektiği zorlukların sonunda özlediği beceriye, meşakkatle kazandığı paraya, meşakkatle özlediği berekete işaret eder.

"Rüyada zakkum" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda merak edilenler

rüyada zakkum
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Bazen açıkça bazen de dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada zakkum" yazısı izinsiz kopyalanamaz.