Rüyada zakir

Mualla R.(32) - Konya sordu : "Hayırlı geceler; rüyada zakir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zakir, bol kazanca, duygusal hayatın iyi gittiğine, gelire gelecek bolluğa, düşkünlükten sıyrılmaya, refah dolu zamanlara, mutluluğu bulmaya, alın teriyle kazanılan paraya, sevince kavuşulacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, yetenekli bir kişiye, huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da fenalık görmeye, ticari başarısızlığa, korktuğundan emin olmaya, parasal probleme, zararlı bir insana delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek kazandığı şöhrete , zorlukların ardından gözlediği yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda ulaştığı servete, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada zakir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada zakir
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zakir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.