Rüyada zahter

Mevlüt E.(23) - İzmir sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en kullanışlı rüya tabiri internet sitesi burası. Bir gece önce bir rüya gördüm. rüyada zahter açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada zahter, faydalı işlere, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yağmura, şöhrete sahip olunacağına, eşiyle birlikte mutlu olmaya, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, hak edilen güce ermeye, feraha, sevince kavuşulacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, mutluluk dolu geleceğe delalet eder. Bazen de yalancı amire, huzurunun bozulacağına, sıkıntılı hayata, ticari kayba, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine işarettir. Kimi zaman da alimler şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen daha iyi bir hayata, meşakkatle birlikte istediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı sonrasında kavuştuğu müjdeye, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada zahter" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada zahter
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zahter" yazısı izinsiz kopyalanamaz.