Rüyada zahter toplamak

Emre I.(29) - İstanbul sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada zahter toplamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zahter toplamak, yüksek makama geleceğine, dostluklarında feraha, emniyette kalmaya, sağlıklı hayata, zahmetsiz kazanılan paraya, yararlı işler ile meşgul olacağına, sakin yaşayacağına, şöhrete ermeye, getirili işler yapacağına, arzuların gerçekleşeceğine, kazanca gelecek artışa yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sağlığın tehlike altında olduğuna, anlayışsız bir akrabaya, hoşnutsuz bir duruma düşmeye, kötü huylu bir amir eliyle fenalık görmeye, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak istediği saygınlığa, uzun süren çabaların sonunda kazandığı daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek kazandığı toplu mala, zorlukların sonrasında hak edilen şöhrete yorulur.

"Rüyada zahter toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada zahter toplamak
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere neden olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada zahter toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.