Rüyada zahmet

Bayram R.(23) - Çankırı sordu : "Selam; Yorumlarınızı bir kaç haftadır gün aşırı inceledim. rüyada zahmet açıklar mısınız? "

Rüyada zahmet, yakın zamanda duyulacak iyi değişimlere, huzura kavuşmaya, hayırlı işler yapacağına, hak edilmiş zenginliğe, sevecen yaşlı yabancıya, yeminin tutulacağına, gelirin hayırlı olacağına, özlemi duyulan bir birlikteliğe, parasal yükü bulunan insandan kendini kurtarmaya, güce ermeye, toplum yaşamında huzura işarettir. Olumsuz anlamda rahatının kaçacağına, kötü niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye, rahatı yitirmeye, üzüntü duymaya, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek istediği berekete, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu varlığa, meşakkatle birlikte elde ettiği mutluluğa, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu toplu kazanca işarettir.

"Rüyada zahmet" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada zahmet
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada zahmet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.