Rüyada zahire

Erdal K.(42) - Tunceli sordu : "rüyada zahire yorumlar mısınız? "

Rüyada zahire, iyi bir eşe, dingin bir hayat süreceğine, sağlığını kazanmaya, birikmiş ganimete, ilişkisinin iyi olacağına, şana ulaşmaya, mutluluğa kavuşmaya, yakın zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, elinden her iş gelen bir insana, hayallerin hayata geçeceğine, maddiyata gelecek fazlalığa delalettir. Olumsuz yorum olarak fakirliğe, sıkıntılı yaşama, muhtaç duruma düşmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, korkulanın gerçekleşmesine delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu rüya zorlukların ardından umduğu beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu rahatlığa, verdiği uğraşların sonunda gözlediği nimete, uğraşarak istediği zafere işaret eder.

"Rüyada zahire" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada zahire
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada zahire" yazısı izinsiz kopyalanamaz.