Rüyada zahire görmek

Emine B.(32) - Ankara sordu : "Yorumlarınızı birkaç haftadır yakından inceledim. rüyada zahire görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada zahire görmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, fakirlikten feraha çıkmaya, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, sevdikleriyle gülmeye, yüksek kısmete, işte makama geleceğine, iyi yarınlara, kısa sürede duyulacak hayırlı gelişmelere, sevince, aşk hayatında mutluluğa işaret eder. Aynı zamanda mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, korkuya olmasına, düşmanlıktan emin olmaya, zulüm görülmesine, maddi probleme işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla ulaştığı hayra, umudunu yitirdikten sonra umduğu hünere, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu ganimete, sıkıntıyla kavuştuğu güce işarettir.

"Rüyada zahire görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada zahire görmek
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zahire görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.