Rüyada zafer kazanmak

Emrah M.(35) - Gaziantep sordu : "rüyada zafer kazanmak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada zafer kazanmak, parasal yükü olan tanımadığı birinden kurtulmaya, yüksek makama ulaşacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, verimli işler yapacağına, salih eşe, düşkünlükten sıyrılmaya, yağmura, kazanılan zenginliğe, arzu edilen güce, bonkör amire, mutlu olmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak sevimsiz vaziyete düşmeye, fena huylu amir tarafından zarar görmeye, sıkıntılı hayata, sefalete, fesat bir yabancıya işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu zamanla ulaştığı daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte ümit ettiği refaha, zorlukla hasret duyduğu berekete, sıkıntılarının sonunda hak ettiği refaha delalettir.

"Rüyada zafer kazanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada zafer kazanmak
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada zafer kazanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.