Rüyada zafer ismi

Elton Ö.(39) - İstanbul sordu : "rüyada zafer ismi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada zafer ismi, büyük güce ermeye, zengin aile ferdine, verdiği sözü tutacağına, sosyal yaşamda mutluluğa, şana sahip olmaya, sevince kavuşmaya, getirili girişim gerçekleştireceğine, hayırlı uğraşlara, salih dosta, mutluluğa, hayali kurulan bir kazanca işarettir. Bazen de rahatı kaybetmeye, kıymet düşmesine, sırların meydana döküleceğine, hilekar bir kişiye, kaprisli bir kişiye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu varlığa, uzun süren çabaların sonunda umduğu toplu paraya, cefa çektikten sonra kazandığı ganimete, zahmetle özlediği itibarlı mertebeye işaret eder.

"Rüyada zafer ismi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada zafer ismi
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada zafer ismi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.