Rüyada zafer işareti yapmak

Elmeddin B.(20) - Hatay sordu : "iyi akşamlar; Bana kalırsa internette bulunan en güvenilir rüya yorumları web sitesi burada. rüyada zafer işareti yapmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada zafer işareti yapmak, parasal yükü bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, beklentilerin yerine geleceğine, dostlarla iyi geçinmeye, iyi talihe, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutluluğa kavuşmaya, yüksek mertebeye çıkacağına, tez zamanda öğrenilecek iyi habere, cömert tanıdığa, merhametli dosta işarettir. Başka görüşlere göre de parasal zarara, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, ticaret alanında problemlere, karışık bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntılı yaşama yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya yenilgiden sonra kavuştuğu rahatlığa, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği mala, başarısızlıktan sonra hak edilen nimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı ganimete işaret eder.

"Rüyada zafer işareti yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada zafer işareti yapmak
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zafer işareti yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.