Rüyada zafer bayramını görmek

İsa V.(30) - Kütahya sordu : "Selam, ruyadanegormek sitesini epeydir ilgiyle takip ediyorum. rüyada zafer bayramını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada zafer bayramını görmek, hünerli bir kişiye, hoşgörülü orta yaşlı kadına, dostlarıyla mutlu olmaya, istenilen güce, faydalı uğraşlara gireceğine, mutlu günlere, kazançlı girişim yapacağına, güzel talihe, verilen sözün yerine getirileceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, manevi yükü bulunan kişiden yakasını kurtarmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de merhametsiz bir kimseye, ticari sıkıntıya, ferahının kaçacağına, mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, huzuru yitirmeye delalettir. Bazı yorumcular şöyle derler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda ümit ettiği zenginliğe, kaybettikten sonra hak ettiği zenginliğe, sıkıntıyla beklediği iyiliğe, yenilgiden sonra hasret duyduğu toplu kazanca yorulur.

"Rüyada zafer bayramını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada zafer bayramını görmek
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zafer bayramını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.