Rüyada zafer bayramı

Cezmitürk K.(28) - Kahramanmaraş sordu : "Merhabalar, İki üç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada zafer bayramı açıklar mısınız? "

Rüyada zafer bayramı, yüksek kısmete, ettiği yeminini tutacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, işte mertebeye geleceğine, mutluluğu bulmaya, dostlarıyla gülmeye, huzurlu olmaya, kuvvete ermeye, yakında duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, sağlığa işarettir. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını gizleyen düşmana, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, sefalete, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, düşmanlık görülmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu ümitsizlikten sonra ulaştığı toplu kazanca, zorlukla kazandığı toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra beklediği zafere, verdiği uğraşların sonunda istediği refaha delalettir.

"Rüyada zafer bayramı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada zafer bayramı
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada zafer bayramı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.