Rüyada zad görmek

Burçin A.(25) - Fransa sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada zad görmek açıklar mısınız? "

Rüyada zad görmek, mutlu olmaya, bol berekete, iyi kısmete, özlemi duyulan bir eşe, sorunlardan arınmış olacağına, zahmetsiz elde edilen altına, huzur bulmaya, alın teriyle kazanılan mala, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, aydınlık yarınlara, iyi işler yapacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da dara düşmeye, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, maddi zorluğa, korktuğundan emin olunacağına, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, uzun süren çabaların sonunda umduğu hünere, zorlukla beklediği başarıya, zorluklara göğüs gererek özlediği huzura yorulur.

"Rüyada zad görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada zad görmek
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada zad görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.