Rüyada zabıta memuru görmek

Mustafa N.(26) - Balıkesir sordu : "rüyada zabıta memuru görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada zabıta memuru görmek, güvenli yaşamaya, aşk hayatında başarıya, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, sakin bir hayat süreceğine, tez zamanda öğrenilecek hayırlı gelişmelere, maddi yükü olan birinden uzak durulacağına, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, üne sahip olmaya, yağmura, hak edilmiş mala, kazançlı iş yapacağına yorulur. Bir diğer yoruma göre de korktuğundan emin olmaya, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, eğitimsiz bir kimseye, fena niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye, yalancı yabancıya delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu onura, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği huzura, uğraş vererek kavuştuğu şerefe, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği feraha yorulur.

"Rüyada zabıta memuru görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada zabıta memuru görmek
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada zabıta memuru görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.