Rüyada zabıta görmek

Muzeyyen K.(36) - İstanbul sordu : "ruyadanegormeki birkaç zamandır dikkatle okudum. rüyada zabıta görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada zabıta görmek, imrenilen bir birlikteliğe, malın kazançlı olacağına, güvende olmaya, verdiği sözünü yerine getireceğine, alın teriyle kazanılan servete, sevenleriyle sohbete, finansal külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, anlayışlı yaşlı tanıdığa, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, huzur bulmaya, dostluklarında başarıya işaret eder. Aynı zamanda mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, sıhhatin bozulacağına, sevimsiz vaziyete düşmeye, ticaret alanında kayba, anlayışsız bir amire delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak ulaştığı refaha, zorlukları aşarak kavuştuğu mala, umudunu yitirdikten sonra beklediği daha iyi kazanca, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu hayra işarettir.

"Rüyada zabıta görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada zabıta görmek
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada zabıta görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.