Rüyada zabıta elbisesi giymek

Kaplan F.(43) - Adana sordu : "Bence rakipleri arasında en büyük rüya tabiri web sitesi burası. rüyada zabıta elbisesi giymek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zabıta elbisesi giymek, yüksek şansa, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, yağmura, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, mal varlığına gelecek berekete, alın teriyle elde edilen paraya, bereketli zamanlara, mutluluğa, yüksek mertebeye geleceğine, sevinmeye, güvende olmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda sıkıntıya yaşantıya, yalancı bir kimseye, düşmanlık görülmesine, korkuya başına gelmesine, kötülükten emin olmaya yorulur. Bazı rüya alimleri derler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte hak ettiği daha çok kazanca, uğraş vererek beklediği yüksek mertebeye, kaybettikten sonra kavuştuğu saygınlığa, zorlukla umduğu haysiyete yorulur.

"Rüyada zabıta elbisesi giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada zabıta elbisesi giymek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, başka bir tabirle tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada zabıta elbisesi giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.