Rüyada z harfi görmek

Nuri Z.(45) - Kocaeli sordu : "rüyada z harfi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada z harfi görmek, zenginliğe, kazançlı işler yapacağına, mutluluğu bulmaya, şana erişmeye, yüksek gelire, yüksek mertebeye geleceğine, huzurlu olmaya, sözüne bağlı durulacağına, sevecen orta yaşlı akrabaya, helal mala, güvende olmaya işaret eder. Bunlarla birlikte ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, parasal zarara, sıhhatin kötüleşeceğine, düşmanlık görmeye, saklanansırların açığa dökülmesine yorulur. Bazı rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu zorlukla kavuştuğu huzura, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu rahatlığa, sıkıntı sonrasında umduğu refaha, uğraşarak istediği saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada z harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada z harfi görmek
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada z harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.