Rüyada yunus duasını okumak

Sedat C.(20) - Yozgat sordu : "Bana göre yazılmış en ayrıntılı rüya yorumları web sitesi ruyadanegormek. Dün gece garip bir rüya gördüm. rüyada yunus duasını okumak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yunus duasını okumak, emniyette yaşamaya, işyerinde terfiye, hayallerin yerine geleceğine, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, istenilen bir geleceğe, verdiği sözüne sadık olunacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, parasal yükü olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, uzun ömre, hayırlı eşe delalettir. Nadiren de sırların ortaya çıkmasına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, rahatının kaçacağına, fesat bir tanıdığa, kötü huylu tanıdık eliyle zarar görmeye işarettir. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek umduğu başarıya, uğraşlarının sonunda düşlediği itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak özlediği yüksek mertebeye, zorlukla hak edilen büyük güce işarettir.

"Rüyada yunus duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada yunus duasını okumak
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yunus duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.