Rüyada yunus a.s duasını okumak

Önem S.(30) - Çanakkale sordu : "Selam. rüyada yunus a.s duasını okumak açıklar mısınız? "

Rüyada yunus a.s duasını okumak, servete, rahatlığa, mülke gelecek artışa, planların hayata geçeceğine, bol talihe, hoşsohbet genç yabancıya, sevince erişileceğine, tez zamanda öğrenilecek iyi havadise, sakin bir hayat süreceğine, özlemi duyulan bir mutluluğa, düşkünlükten sıyrılmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya hayata, korkuya gerçekleşmesine, maddi zorluğa, yalancı tanıdığa, sırların ortaya döküleceğine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı huzura, zorlukla düşlediği daha iyi kazanca, zorlukla birlikte ümit ettiği itibarlı mertebeye, uğraşarak beklediği büyük güce işarettir.

"Rüyada yunus a.s duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada yunus a.s duasını okumak
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yunus a.s duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.