Rüyada yeşillik vadi görmek

Onur D.(48) - Mersin sordu : "rüyada yeşillik vadi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşillik vadi görmek, hayırlı uğraşlara, zenginliğe, istenilen kuvvete, güvenli yaşamaya, dingin kalacağına, mülke gelecek fazlalığa, rızkın temiz olmasına, maddi külfeti olan dosttan yakasını kurtarmaya, vefakar evlada, büyük mevkiye yükseleceğine, verdiği sözü yerine getireceğine delalet eder. Bazen de iyi hali kaybetmeye, yalancı insana, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, dara düşmeye, kötü huylu düşman tarafından zarar görmeye işarettir. Bazen de rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra gözlediği kazanca, sıkıntıyla istediği refaha, zahmetle birlikte kavuştuğu beceriye, zamanla istediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada yeşillik vadi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada yeşillik vadi görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşillik vadi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.