Rüyada yeşil yün ip görmek

Hakan Ü.(23) - Sivas sordu : "Geçen gün garip bir rüya gördüm. rüyada yeşil yün ip görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yeşil yün ip görmek, ferahlamaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, beklentilerin hayata geçeceğine, dostlarıyla yaşamaya, emniyette yaşamaya, güzel işlere, ikili ilişkilerde başarıya, özlemi duyulan bir geleceğe, bereketli günlere, hüner sahibi bir kişiye, verilen sözün tutulacağına işarettir. Nadiren de hoşnutsuz duruma gelmeye, fena niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, zulüm görülmesine, hilekar akrabaya, saklanansırların ortaya dökülmesine delalettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu rüya zahmet çekerek özlediği toplu paraya, zahmetle ümit ettiği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe, sıkıntıya düşerek elde ettiği temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada yeşil yün ip görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında merak ettikleriniz

rüyada yeşil yün ip görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil yün ip görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.