Rüyada yeşil yeşil kusmak

Hatice Y.(35) - Azerbaycan sordu : "rüyada yeşil yeşil kusmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yeşil yeşil kusmak, mal varlığına gelecek fazlalığa, yeminini yerine getireceğine, gıpta ile bakılan kuvvete, helal servete, güler yüzlü orta yaşlı kişiye, aydınlık geleceğe, salih dosta, zengin kadına, refaha kavuşmaya, yüksek mevkiye gelineceğine, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye delalet eder. Bunlarla birlikte sırların ortaya çıkacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, kötü huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye, huzurunun kaçacağına, parasal sıkıntıya delalettir. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu sıkıntılarının sonunda elde ettiği hünere, meşakkatle istediği büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği iyi bir geleceğe, sıkıntılarının sonunda elde ettiği daha iyi bir hayata işarettir.

"Rüyada yeşil yeşil kusmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada yeşil yeşil kusmak
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil yeşil kusmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.