Rüyada yeşil süt görmek

Emre K.(37) - Bursa sordu : "Web sitenizi bir kaç zamandır sıklıkla inceliyorum. rüyada yeşil süt görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil süt görmek, huzura kavuşmaya, kazanılan nimete, mutlu olmaya, mutluluk dolu geleceğe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, anlayışlı yaşlı kişiye, zengin memura, planların hayata geçeceğine, şana kavuşulacağına, verdiği sözüne bağlı olunacağına, hak edilen güce ermeye yorulur. Ender olarak da düşmanlığını göstermeyen dosta, zararlı bir tanıdığa, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, hoşnutsuz bir hale gelmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından hasret duyduğu daha iyi bir hayata, umudunu kestikten sonra istediği şerefe, umudunu yitirdikten sonra düşlediği ganimete, zorlanarak hasret duyduğu nimete delalettir.

"Rüyada yeşil süt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada yeşil süt görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil süt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.