Rüyada yeşil hap görmek

Yaşar A.(28) - İstanbul sordu : "Sitenizi bir kaç aydır ilgiyle okudum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler burada bulunuyor fakat rüyada yeşil hap görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil hap görmek, sağlıklı hayata, imrenilen güce ulaşmaya, yetenek sahibi bir kimseye, tez zamanda öğrenilecek memnun edici habere, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, bol kısmete, faydalı işlere, memuriyette makama geleceğine, vefakar akrabaya, yeminin tutulacağına, güvenli kalmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanlığını gizleyen düşmana, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, zalim bir amire, ticari sorunlara, değer yitirmeye delalet eder. Bazen de rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu mala, uğraş vererek kavuştuğu toplu kazanca, zahmetle elde ettiği güce, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu toplu kazanca yorulur.

"Rüyada yeşil hap görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada yeşil hap görmek
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Tahminen bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil hap görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.