Rüyada yeşil gül görmek

İsmayil H.(47) - Elazığ sordu : "Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada yeşil gül görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil gül görmek, huzur bulmaya, iyi bir mutluluğa, beklentilerin yerine geleceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, hünerli bir kişiye, zengin tanıdığa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayırlı arkadaşa, kazançlı yarınlara, yeminin yerine getirileceğine, şana kavuşmaya delalet eder. Başka görüşlere göre de fenalığını göstermeyen amire, sefalete, sıkıntılı yaşama, zora düşmeye, ticari zarara delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı varlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek düşlediği huzura işarettir.

"Rüyada yeşil gül görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada yeşil gül görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil gül görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.