Rüyada yeşil çay görmek

Halil L.(46) - Bursa sordu : "Web sitenizi uzun zamandır her gün olmasa da inceliyorum. rüyada yeşil çay görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil çay görmek, bol gelire, zenginliğe, sevince ermeye, birikmiş ganimete, güvende olmaya, rahatlamaya, istenilen güce, ilişkisinin yolunda olduğuna, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, üne ermeye, duygusal külfeti bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya işaret eder. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen yabancıya, hilekar bir insana, üzüntüden sıyrılamamaya, iş kaynaklı sıkıntıya, parasal sıkıntıya işaret eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya uğraşarak hak ettiği saygınlığa, cefa ile birlikte hak edilen rahata, zahmetle birlikte hak edilen daha iyi kazanca, zamanla beklediği onura delalettir.

"Rüyada yeşil çay görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada yeşil çay görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil çay görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.