Rüyada yeşil bir vadi görmek

Cem U.(37) - Azerbaycan sordu : "Bana göre yapılmış en detaylı rüya yorumları web sitesi burası. rüyada yeşil bir vadi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yeşil bir vadi görmek, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, uzun ömre, şana ulaşmaya, sevince, faydalı işler gerçekleştireceğine, düşkünlükten kurtulmaya, eli açık akrabaya, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, sosyal yaşamda tatmine, güvende yaşamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, karışık bir problemle karşılaşılacağına, kötülükten emin olunacağına, yoksulluğa, huzurunun bozulacağına delalettir. Bir takım rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda elde ettiği mülke, zorluklarla mücadele ederek umduğu zafere, meşakkatle birlikte özlediği sevince, zorlukların sonrasında hak ettiği müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada yeşil bir vadi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada yeşil bir vadi görmek
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil bir vadi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.