Rüyada yer ismi görmek

Gençay N.(47) - Kocaeli sordu : "Aradığım hemen hemen bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada yer ismi görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada yer ismi görmek, becerili bir kimseye, alın teriyle elde edilen servete, paranın kazançlı olacağına, devlette mertebeye ulaşacağına, parasal yükü olan bir kimseden uzaklaşılacağına, vefalı dosta, duygusal hayatın iyi olacağına, istenilen güce ulaşmaya, faydalı uğraşlara, getirili işler içinde bulunacağına, hoşsohbet orta yaşlı tanıdığa delalettir. Kimi zaman da korkuya olmasına, sırların ortaya çıkacağına, art niyetli bir yöneticiye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorlukları aşarak özlediği saygınlığa, umudunu yitirdikten sonra gözlediği mevkiye, uğraşlarının sonunda kavuştuğu şöhrete , çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu ganimete delalet eder.

"Rüyada yer ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada yer ismi görmek
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yer ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.