Rüyada yemyeşil vadi görmek

Leyla E.(26) - Antalya sordu : "rüyada yemyeşil vadi görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yemyeşil vadi görmek, gelirin bereketli olmasına, güzel talihe, sağlıklı hayata, önemli güce ulaşmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, problemlerden uzak kalacağına, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, mutluluğa, alın teriyle elde edilen ganimete, yetenekli bir kişiye, üne erişileceğine delalet eder. Ayrıca çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, kötü niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, korkulanın başına gelmesine yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra umduğu başarıya, sıkıntıya düşerek kavuştuğu daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda düşlediği beceriye, umudunu kestikten sonra ümit ettiği mala delalet eder.

"Rüyada yemyeşil vadi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada yemyeşil vadi görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yemyeşil vadi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.