Rüyada yaz olduğunu görmek

Ersin Ç.(37) - Ankara sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada yaz olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yaz olduğunu görmek, büyük mertebeye çıkılacağına, kazançlı geleceğe, sosyal yaşamda huzura, mutluluğa, hayırlı işler yapacağına, karmaşadan uzak yaşayacağına, vefakar çocuğa, uzun ömre, zengin kimseye, iyi gelire, külfetsiz kazanılan servete delalettir. Aynı zamanda maddi zorluğa, korktuğu şeyden emin olmaya, sıkıntıya yaşantıya, sağlığın kötüleşeceğine, üzülmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında hak ettiği kazanca, yenilgiden sonra kavuştuğu mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu daha çok kazanca, cefa ile birlikte beklediği rahata işaret eder.

"Rüyada yaz olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları hakkında merak edilenler

rüyada yaz olduğunu görmek
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yaz olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.