Rüyada yasin duasını okumak

Ömer Ş.(40) - Gaziantep sordu : "Tabirlerinizi epeydir severek takip ediyorum. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yasin duasını okumak yorumlar mısınız? "

Rüyada yasin duasını okumak, büyük mevkiye geleceğine, manevi külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, toplum yaşamında tatmine, duygusal hayatın iyi olacağına, yararlı uğraşlar yapacağına, maddiyata gelecek artışa, hayırlı işler yapacağına, imrenilen bir mutluluğa, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, becerikli bir insana işarettir. Aynı zamanda hilekar bir yabancıya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, fena niyetli düşman tarafından zarar görmeye, üzüntü duymaya, parasal kayba delalettir. Bazen de ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak özlediği büyük güce, uğraşlarının sonunda kavuştuğu mutluluğa, sıkıntı çekerek düşlediği ganimete, zorlukla birlikte hasret duyduğu refaha işaret eder.

"Rüyada yasin duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yasin duasını okumak
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Bazen açıkça kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yasin duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.