Rüyada ya şafi demek

Dilek C.(29) - Mardin sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler burada bulunuyor fakat rüyada ya şafi demek yorumlar mısınız? "

Rüyada ya şafi demek, mutluluğa kavuşmaya, büyük mevkiye yükseleceğine, sözünü tutmaya, becerikli bir kimseye, alın teriyle kazanılan paraya, faydalı işler ile meşgul olacağına, sakin bir hayat sürdüreceğine, dostlarıyla birlikte gülmeye, getirili iş yapacağına, duygusal külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, mutlu zamanlara işaret eder. Ender olarak da fenalığını saklayan kişiye, rahatının kaçacağına, huzuru kaybetmeye, maddi zarara, can sıkıcı bir duruma düşmeye işarettir. Kimi zaman da rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte hak ettiği zenginliğe, ümitsizlikten sonra hak ettiği varlığa, zorlukla ulaştığı galibiyete, mağlubiyetten sonra ulaştığı mülke delalettir.

"Rüyada ya şafi demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ya şafi demek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya şafi demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.