Rüyada ya sabır

İsa R.(24) - Tekirdağ sordu : "Rüya tabirlerinizi kısa bir süredir severek inceliyorum. Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ya sabır açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ya sabır, gelire gelecek berekete, kazancın bereketli olacağına, zenginliğe, sosyal yaşamda muvaffakiyete, zahmetsiz kazanılan mala, yakın zamanda duyulacak mutlu edici habere, alın teriyle elde edilen servete, bol kısmete, vefakar eşe, sevineceğine, dostlarıyla birlikte yaşamaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de merhametsiz bir düşmana, huzuru kaybetmeye, düşmanlık görmeye, üzüntü duymaya, hilekar bir kişiye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya uğraş vererek hak edilen rahata, hatalarının ardından gözlediği ferahlığa, başarısızlıktan sonra umduğu saygınlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği galibiyete yorulur.

"Rüyada ya sabır" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada ya sabır
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya sabır" yazısı izinsiz kopyalanamaz.