Rüyada ya resulallah demek

Burak A.(33) - Osmaniye sordu : "ruyadanegormek.comu birkaç aydır dikkatlice okuyorum. rüyada ya resulallah demek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ya resulallah demek, iyi kısmete, mutluluk dolu günlere, duygusal yükü olan kişiden kurtulmaya, getirili işler yapacağına, güvenli olmaya, imrenilen bir başarıya, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, eli açık kadına, kısa zamanda duyulacak mutlu edici havadise, güler yüzlü yaşlı kişiye, dostlarıyla iyi geçinmeye delalet eder. Olumsuz anlamda korktuğu şeyden emin olmaya, üzüntüden sıyrılamamaya, zulüm görmeye, ticari sıkıntıya, dara düşmeye yorulur. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu kaybettikten sonra istediği daha çok kazanca, meşakkatle birlikte umduğu daha iyi kazanca, hatalarının ardından düşlediği rahatlığa, cefa çekerek umduğu daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada ya resulallah demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ya resulallah demek
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya resulallah demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.