Rüyada ya rauf

Cihan Ö.(30) - İstanbul sordu : "Merhaba, Paylaştıklarınızı uzun bir süredir severek inceledim. Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ya rauf yorumlar mısınız? "

Rüyada ya rauf, yakın zamanda duyulacak iyi haber duymaya, eli açık insana, imrenilen bir geleceğe, üne kavuşmaya, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, yüksek ticari kazançlara, vefakar arkadaşa, maddi zorluklardan uzak durmaya, mutluluğu bulmaya, verdiği sözü tutmaya, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya işaret eder. Bazen de can sıkıcı hale düşmeye, sıkıntılı hayata, sırların açığa çıkmasına, değer yitirmeye, ticaret alanında kayba işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu şöhrete , uğraş vererek gözlediği kazanca, zorlukla kazandığı paraya delalettir.

"Rüyada ya rauf" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ya rauf
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görürüz.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya rauf" yazısı izinsiz kopyalanamaz.