Rüyada ya Muhammed demek

Tuğhan Ş.(41) - Aydın sordu : "rüyada ya Muhammed demek açıklar mısınız? "

Rüyada ya Muhammed demek, feraha, güvenli yaşamaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin iyi olacağına, getirili yatırım gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir mutluluğa, maddiyata gelecek berekete, vefalı akrabaya, büyük mertebeye gelineceğine, hayırlı uğraşlara, sosyal yaşamda mutluluğa yorulur. Aynı zamanda sıkıntıya düşmeye, kötü niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye, sırların açığa çıkmasına, hoşgörüsüz bir yabancıya, ticari problemlere yorulur. Bazı durumlar için de alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında özlediği hünere, zorluklara göğüs gererek özlediği mala, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu temiz rızka, cefa ile birlikte umduğu temiz kazanca işarettir.

"Rüyada ya Muhammed demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ya Muhammed demek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya Muhammed demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.