Rüyada ya muğni

Tennure Z.(34) - Samsun sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada ya muğni yorumlar mısınız? "

Rüyada ya muğni, refah dolu zamanlara, rızkın temiz olmasına, sorunlardan uzak yaşayacağına, zenginliğe, memuriyette mevkiye çıkacağına, aşk hayatının iyi olacağına, kazanca gelecek artışa, üne ulaşılacağına, güzel şansa, güzel uğraşlara, kazanılan nimete delalet eder. Başka görüşlere göre de fenalığını gizleyen akrabaya, kötü niyetli bir yönetici eliyle fenalık görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, huzuru kaybetmeye, kötülük görmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak ümit ettiği berekete, sıkıntı sonrasında hak edilen zafere, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, hatalarının ardından ulaştığı ganimete delalet eder.

"Rüyada ya muğni" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada ya muğni
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya muğni" yazısı izinsiz kopyalanamaz.