Rüyada ya latif demek

Özbil T.(41) - İstanbul sordu : "rüyada ya latif demek yorumlar mısınız? "

Rüyada ya latif demek, eşiyle muhabbete, duygusal hayatın iyi gittiğine, hayallerin gerçekleşeceğine, güzel şansa, sevince ermeye, kazanca gelecek berekete, bol kazanca, salih eşe, sağlığa, malın bereketli olmasına, memuriyette mevkiye geleceğine delalettir. Olumsuz yorum olarak fenalık görmeye, dara düşmeye, kötülükten emin olmaya, yoksulluğa, hoşnutsuz vaziyete gelmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya hatalarının ardından hak ettiği ticari kazanca, sıkıntıya düşerek elde ettiği sevince, uzun süren çabaların sonunda istediği itibara, uğraşlarının sonunda ulaştığı az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada ya latif demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada ya latif demek
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya latif demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.