Rüyada ya hu demek

Şanser B.(40) - Van sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor fakat rüyada ya hu demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ya hu demek, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, yeminini yerine getirmeye, iyi geleceğe, kazanılan paraya, hünerli bir kişiye, gelirin kazançlı olmasına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, dünyalığa gelecek artışa, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, getirili iş içinde bulunacağına, sağlığını kazanmaya delalet eder. Ayrıca rahatı kaybetmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sıhhatin bozulacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Bazen de alimler derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra umduğu refaha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, kaybettikten sonra kavuştuğu toplu kazanca, zorluklarla mücadele ederek hak edilen kazanca delalet eder.

"Rüyada ya hu demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada ya hu demek
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hu demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.