Rüyada ya hu çekmek

Eşe S.(26) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en kullanışlı rüya sitesi burası. rüyada ya hu çekmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya hu çekmek, yeminine bağlı durulacağına, yağmura, istenilen bir geleceğe, mülke gelecek berekete, fakirlikten iyi duruma geçmeye, imrenilen kuvvete, emniyetli yaşamaya, hak edilmiş ganimete, mutluluk dolu günlere, güzel talihe, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sıkıntıdan kurtulamamaya, düşmanlığını gizleyen yabancıya, korkuya başına gelmesine, ticaret alanında zarara, ferahının bozulacağına delalettir. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Görülen rüya cefa çekerek kavuştuğu haysiyete, cefa ile birlikte kazandığı hünere, meşakkatle birlikte ümit ettiği daha iyi kazanca, uğraş vererek hasret duyduğu müjdeye yorulur.

"Rüyada ya hu çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ya hu çekmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hu çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.