Rüyada ya hayyum ya kayyum demek

Onur R.(38) - Giresun sordu : "1 gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ya hayyum ya kayyum demek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ya hayyum ya kayyum demek, maddiyata gelecek fazlalığa, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, mutluluğa kavuşmaya, elinden her iş gelen bir kişiye, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, maddi yükü bulunan kimseden uzak durmaya, alın teriyle elde edilen ganimete, huzurlu olmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, faydalı işlere, kazancın verimli olmasına delalet eder. Bir diğer yoruma göre de kötülükten emin olunacağına, maddi zarara, acımasız bir düşmana, hilekar bir kişiye, üzüntü duymaya işarettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar: Bu zorlukları aşarak kazandığı daha sağlıklı bir hayata, zorlukla özlediği şöhrete , cefa çekerek hak ettiği güce, sıkıntılara göğüs gererek umduğu şerefe delalettir.

"Rüyada ya hayyum ya kayyum demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ya hayyum ya kayyum demek
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kati suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hayyum ya kayyum demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.