Rüyada ya hayyu ya kayyum demek

Nazıfe U.(38) - Almanya sordu : "iyi günler, Dün gece rüya gördüm. rüyada ya hayyu ya kayyum demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ya hayyu ya kayyum demek, malın kazançlı olacağına, tez zamanda alınacak sevindirici havadise, sakin bir hayat sürdüreceğine, külfetsiz kazanılan mala, bol berekete, salih dosta, kazançlı girişim içinde bulunacağına, şöhrete kavuşulacağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzak durulacağına delalet eder. Ayrıca düşmanlıktan emin olunacağına, huzurunun bozulacağına, kıymet düşmesine, yoksulluğa, kedere düşmeye işarettir. Bazen de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda beklediği zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek umduğu sevince, uğraşarak istediği başarıya, zahmetle birlikte elde ettiği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada ya hayyu ya kayyum demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ya hayyu ya kayyum demek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüya görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hayyu ya kayyum demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.